تکنولوژی NETGEAR WBE750 با سرعت 18.4 گیگابیت بر ثانیه Wi-Fi 7 AP

Netgear Wbe750
77 / 100

NETGEAR WBE750

امروز NETGEAR برای کسب و کار پیشنهاد خود را برای تضمین سهم قابل توجهی از بازار Wi-Fi 7 آغاز کرد: AP سه باند پرچمدار جدید این شرکت WBE750 جمع و جور، قدرتمند است، دارای طراحی صنعتی برنده جوایز است و به خوبی در روتر، سوئیچ NETGEAR برای کسب و کار، قرار می گیرد. و سبد خدمات راه حل جدید Wi-Fi 7 ممکن است یک گزینه واقعی برای شرکت هایی باشد که هم به دنبال کیت Wi-Fi با کیفیت و هم شریک تجهیزات Wi-Fi زیرک تر هستند.

از فروشنده و فروشنده فعلی Wi-Fi خود پشتیبانی و توجه کافی دریافت نمی کنید؟ NETGEAR برای کسب و کار – واحد تجاری B2B NETGEAR – می‌گوید که این یک جایگزین واقعی برای غول‌های شبکه‌های سازمانی معمولی در مورد Wi-Fi پیشرفته با پشتیبانی از خدمات عالی است. این هفته این شرکت پرچم‌دار Wi-Fi 7 AP خود را با قدرت اتصال فراوان و طراحی جدید برنده جوایز معرفی کرد.

NETGEAR برای کسب و کار می گوید WBE750 “کوچک ترین در بازار” است – و برای افزایش بهره وری و بهره وری عملیاتی برای مشاغل در همه جا طراحی شده است. AP جدید 18.4 گیگابیت بر ثانیه اتصال Wi-Fi را به حداکثر 600 دستگاه همزمان ارائه می دهد.

NETGEAR می گوید توانایی پشتیبانی از تعداد زیادی دستگاه در هر AP برای شرکت بی سیم بسیار مهم است زیرا کارمندان اغلب سه یا چند دستگاه شخصی را به محل کار می آورند. به این تعداد دستگاه‌های ساختمان هوشمند و تجهیزات اداری متصل را اضافه کنید. NETGEAR می‌گوید، نتیجه نهایی می‌تواند یک ترافیک بی‌سیم باشد، مگر اینکه شبکه شما آماده و آماده برای مقابله با تعداد زیادی دستگاه باشد. دیگر بخش‌های مهم استراتژی NETGEAR WBE750، درست کردن ظاهر AP و عملکرد RF است.
در بالا: جان هنکل، مدیر بازاریابی SMB در NETGEAR برای تجارت.

ما لوگوی خود را کاهش داده‌ایم تا WBE750 کمتر به چشم بیاید – و از طراحی هیجان‌زده‌ایم که معتقدیم به زیبایی با محیط‌های اداری ترکیب می‌شود. همچنین دارای آنتن های طراحی شده داخلی ما است که برای عملکرد همزمان هر سه باند بهینه شده اند و همچنین دارای فیلتر طراحی شده NETGEAR WBE750 برای جداسازی باندهای جداگانه در طول عملیات MLO است. این به معنای کاهش تداخل و عملکرد کلی بهتر است.

NETGEAR به سرعت اشاره می‌کند که Wi-Fi 7 AP جدید بخشی از یک راه‌حل شبکه گسترده‌تر است که شامل روتر PR60X و سوئیچ هوشمند MS324TXUP می‌شود – که همه آن‌ها (از جمله هر سوئیچ هوشمند NETGEAR) را می‌توان از طریق «Insight» NETGEAR مدیریت کرد. Cloud Portal و برنامه “Insight”. اما شاید بزرگترین وجه تمایز NETGEAR WBE750 برای کسب و کار در حال حاضر خدمات آن باشد: «خدمات طراحی پرو وای فای» رایگان هستند و شامل طراحی شبکه، عیب یابی، نظرسنجی سایت با کمک مهندسان NETGEAR، آموزش و موارد دیگر می شود. ما اینجا در مورد آن نوشتیم.

«NETGEAR همیشه به دلیل عملکرد عالی Wi-Fi و کیفیت ساخت شناخته شده است – و اکنون خدمات Pro WiFi ما اطمینان حاصل می کنند که این به کیفیت استقرار عالی برای شرکت ها نیز تبدیل می شود. جان هنکل می‌گوید: ما معتقدیم که راه‌حل‌های شبکه ما همراه با کارکنان حرفه‌ای قوی و متعهد ما، NETGEAR Business را به یک جایگزین واقعی برای کسب‌وکارهایی تبدیل می‌کند که به دنبال شریک فروشنده شبکه Wi-Fi متعهدتر و پاسخگوتر هستند.»

NETGEAR WBE750 در حال حاضر در ایالات متحده در NETGEAR.com با قیمت 699.99 دلار در دسترس است و شامل اشتراک 1 ساله NETGEAR Insight Cloud Management با خرید است.

 

وبلاگ کهکشان

ارسال دیدگاه