همکاری سیسکو و اینتل برای افزایش بهره وری سازمانی با Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 استاندراد
76 / 100

Wi-Fi 7

سیسکو و اینتل برای افزایش بهره وری سازمانی با Wi-Fi 7 همکاری خود را تقویت می کنند

رایانه های شخصی متصل و شبکه های Wi-Fi با کارایی بالا برای شرکت های بی سیم بسیار حیاتی هستند – و اکنون اینتل و سیسکو در حال تعمیق همکاری خود برای افزایش بهره وری کسب و کار از طریق تجربیات بی سیم استثنایی و نوآوری هستند. این دو غول فناوری بی سیم به طور رسمی همکاری خود را با تفاهم نامه جدیدی که در کنگره جهانی موبایل امسال امضا شد، تمدید کردند. این توافق امروز توسط اینتل اعلام شد.

برای بهره‌وری هیچ چیز مهم‌تر از شبکه‌های بی‌سیم با کارایی بالا و رایانه‌های شخصی متصل نیست – و چه کسی بهتر از اینتل و سیسکو برای اطمینان از آمادگی شرکت‌ها برای نسل جدید Wi-Fi؟ با توجه به اینکه Cisco به عنوان رهبر بی‌منظور سهم بازار در Wi-Fi سازمانی و اینتل ارائه‌دهنده اصلی رایانه‌های شخصی متصل است، این دو با هم یک بار دیگر سرعت رهبری را برای استقرار سریع و تکامل نسل بعدی بی‌سیم تنظیم می‌کنند، البته این بار با تمرکز بر Wi. -فای 7.

تفاهم نامه جدیدی که در کنگره جهانی موبایل امسال امضا شد به این معنی است که سیسکو و اینتل – به عنوان اولین گام مهم – با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا قابلیت همکاری Wi-Fi 7 را افزایش دهند. اینتل می‌گوید، قابلیت همکاری به‌ویژه مهم است زیرا استاندارد جدید بهبودهای اتصال گسترده را نوید می‌دهد و در عین حال درجات جدیدی از پیچیدگی را با ویژگی‌هایی مانند عملیات Multi-Link، استفاده همزمان از چندین باند و موارد دیگر معرفی می‌کند.
در بالا: اریک مکلاگلین، نایب رئیس گروه محاسبات مشتری و مدیر کل گروه راه حل های بی سیم در اینتل.

شکی وجود ندارد که Wi-Fi 7 با ایجاد بهره‌وری فوق‌العاده، چشم‌انداز سازمانی بی‌سیم را متحول می‌کند، و زمان‌بندی نمی‌تواند عالی‌تر باشد زیرا شاهد نفوذ هوش مصنوعی در تمام جنبه‌های شرکت هستیم. اطمینان از قابلیت همکاری در سطح بالا برای کیفیت اتصال عالی، تمرکز اصلی ما است. اریک مکلاگلین، نایب رئیس گروه محاسبات مشتری و مدیر کل گروه راه حل های بی سیم در اینتل می گوید: ما از پیوستن به نیروهای سیسکو برای ارائه فناوری و محصولات Wi-Fi 7 به خط مقدم بازار خوشحالیم.

او همچنین می‌گوید که تلاش‌های نزدیک مهندسی اینتل با سیسکو، با هدف اطمینان از قابلیت همکاری و عملکرد قوی بین نقاط دسترسی سیسکو و دستگاه‌های سرویس گیرنده رایانه شخصی اینتل است که منجر به افزایش قابل توجه تجربه اتصال بی‌سیم برای مشتریان اینتل می‌شود. اریک مکلافلین می‌گوید: «ما عمیقاً برای همکاری خود با یک رهبر صنعتی مانند سیسکو ارزش قائل هستیم و مشتاقانه پیش‌بینی می‌کنیم که با هم همکاری کنیم تا راه‌حل‌های اتصال استثنایی به شرکت‌ها در سال 2024 و پس از آن ارائه کنیم.

این دو غول فناوری بی سیم سال ها با هم کار کرده اند. در سال 2021، تلاش مشارکت اینتل و سیسکو منجر به دسترسی شبکه‌های Wi-Fi سیسکو به داده‌های Intel Connectivity Analytics برای «دیدن مشتری» و در نتیجه بهینه‌سازی و عیب‌یابی شبکه Wi-Fi مؤثرتر شد (بیشتر در اینجا). این دو شرکت در طول سال‌ها برای اطمینان از قابلیت همکاری Wi-Fi 6 و Wi-Fi 6E نیز از نزدیک با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

اما این بار خطرات احتمالاً بیشتر است زیرا Wi-Fi 7 نشان دهنده یک جهش تکنولوژیکی حتی بزرگتر به جلو است. خروجی بسیار بالا (EHT)، تأخیر بسیار کم، عملکرد رومینگ بهتر، فرمان باند، بهبود تعادل بار – اینها همه اجزای کلیدی انتقال به Wi-Fi 7 هستند و به گفته سیسکو، همگی به هماهنگی دقیق بین شبکه و مشتریان رایانه شخصی نیاز دارند.

سیسکو و اینتل با روحیه مشترک نوآوری متحد شده اند. تلاش های مشترک ما به طور مداوم بر ایجاد محصولاتی متمرکز شده است که هم نیازهای کاربر نهایی و هم متخصصان فناوری اطلاعات را برآورده می کند. در جدیدترین سرمایه گذاری خود با اینتل، در حال تعریف مجدد معیارهای صنعت برای قابلیت اطمینان Wi-Fi و سهولت مدیریت هستیم. به طور همزمان، ما با به اشتراک گذاری تجزیه و تحلیل Wi-Fi ناشناس بین دستگاه های مصرف کننده و زیرساخت شبکه، رویه های سنتی را تغییر می دهیم. این تبادل حیاتی است، زیرا اثربخشی هوش مصنوعی به طور ذاتی با کالیبر و کمیت داده‌هایی که پردازش می‌کند مرتبط است. مت مک فرسون، مدیر ارشد فناوری بی‌سیم در سیسکو می‌گوید: ما همچنین از بینش‌های به‌دست‌آمده از این داده‌ها برای توسعه پروتکل‌های Wi-Fi نسل بعدی استفاده می‌کنیم.

اینتل قبلاً از راه حل مشتری Wi-Fi 7 خود برای دستگاه های رایانه شخصی، سری Intel® Wi-Fi 7 BE200 رونمایی کرده است. سیسکو هنوز هیچ اطلاعیه ای درباره Wi-Fi 7 ارائه نکرده است، اما احتمالاً می توان حدس زد که سیسکو در حال آماده شدن است تا محصول Wi-Fi 7 Access Point (AP) خود را به زودی برای شرکت ها عرضه کند.

 

وبلاگ کهکشان

کلیدواژه : wi-fi 7 استاندارد
ارسال دیدگاه