EnGenius مجموعه ای از نوآوری ها را در رادیوهای باند بدون مجوز رادیو EOC655 PtP & PtMP ارائه می نماید

Screenshot 2024 03 31 At 22.49.07 768X304 1 - Engenius مجموعه ای از نوآوری ها را در رادیوهای باند بدون مجوز رادیو Eoc655 Ptp &Amp; Ptmp ارائه می نماید
82 / 100

Screenshot 2024 03 31 at 22.49.07 768x304 1 - EnGenius مجموعه ای از نوآوری ها را در رادیوهای باند بدون مجوز رادیو EOC655 PtP & PtMP ارائه می نماید

رادیو EOC655

رادیوهای فضای باز سری جدید EnGenius EOC بازنگری از پایین به بالا در دسته محصولات PtP و PtMP با ویژگی‌های بهینه‌سازی عملکرد و استقرار فراوان است.

توسط Claus Hetting، مدیر عامل و رئیس Wi-Fi NOW

در اوایل این ماه، EnGenius خانواده جدید خود را از رادیوهای نقطه به نقطه و نقطه به چند نقطه در فضای باز منتشر کرد و این شرکت مقدار زیادی از فناوری مفید را در کیت پهن باند بی سیم جدید خود قرار داده است. سری EOC655 بازنگری از پایین به بالا در مورد استقرار، عملکرد و عملیات رادیویی بدون مجوز است و بدون شک در مسیر تبدیل شدن به یک رقیب سرسخت حتی برای برندهای بزرگتر و معتبرتر است.

EnGenius به دلیل راه‌حل‌های Wi-Fi قوی و مقرون‌به‌صرفه برای SMB‌ها شناخته شده است، اما از این ماه، این شرکت در حال گسترش مجموعه‌ای از خود است که شامل رادیوهای بدون مجوز PtP و PtMP 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز در فضای باز است. خانواده جدید EOC655 EnGenius تا 2 گیگابیت بر ثانیه سرعت داده نقطه به نقطه را در مسافتی تا 5 کیلومتر با آنتن یکپارچه 18 dBi یا تا 32 کیلومتر با آنتن خارجی ارائه می دهد. EnGenius می گوید رادیو EOC655 قادر است تا 16 دستگاه را در حالت نقطه به چند نقطه خود وصل کند – و همه اینها با هزینه کمتر از 1000 دلار آمریکا برای هر واحد.
بالا: کیشور گاندام، مدیر کل EnGenius.

اما شاید مهم‌تر این باشد که EnGenius چگونه دسته رادیوی پهن‌باند بدون مجوز را با فهرستی طولانی از نوآوری‌ها تغییر شکل می‌دهد: رادیوهای EOC655 فوق‌العاده فشرده (کمتر از 30 سانتی‌متر مربع) و سبک هستند که نصب آن‌ها را بر روی 2 تا 3 اینچ آسان می‌کند. قطب های قطری رادیو EOC655 دارای رادیوهای دوگانه با فرکانس 5 گیگاهرتز است که می توانند به طور همزمان در حالت های PtP و PtMP مستقر شوند. رادیو 2.4 گیگاهرتز برای تسهیل پیکربندی و استقرار واحد از جمله تراز آنتن با برنامه «SkyConnect» استفاده می‌شود. EnGenius می گوید، پس از نصب، واحدهای EOC به طور مداوم فرکانس های عملیاتی را برای تداخل و قدرت سیگنال اسکن می کنند و بر اساس آن تصحیح می کنند.

ما می‌خواستیم EOC655 پایدارترین و مطمئن‌ترین QoS را در کسب‌وکار ارائه دهد، و به همین دلیل است که ویژگی‌هایی را برای انتخاب خودکار کانال و جریان ترافیک بهینه‌سازی شده در نظر گرفته‌ایم که ترافیک بلادرنگی را که نیاز به تأخیر کم دارد، در اولویت قرار می‌دهد. به عنوان مثال، ما حتی توانایی جداسازی جریان های ترافیک را در VLAN های جداگانه و سلسله مراتب VLAN برای مستاجران فردی در یک ساختمان قرار داده ایم. کیشور گاندام، مدیر کل EnGenius می‌گوید همه این‌ها منجر به یک تجربه کلی کاربر نهایی عالی می‌شود.
در بالا: یکی از بسیاری از ویژگی های استقرار EOC استفاده از رادیو 2.4 گیگاهرتز برای تراز و پیکربندی واحد رادیویی با برنامه SkyConnect است.

EnGenius همچنین گیرنده‌های GPS را در واحدها قرار داده است تا مکان‌های دقیق واحدها توسط سیستم مدیریت شبکه به نام SkyPoint شناخته شود. “دارایی ها را می توان در زمان واقعی ردیابی کرد، که همچنین به تعیین مکان دقیق یک واحد برای برنامه ریزی شبکه یا در صورت نیاز به عیب یابی کمک می کند. کیشور گاندام می گوید، اگر یک واحد به طور ناخواسته به پایین کشیده شود یا از محل مورد نظر خود خارج شود، زنگ هشدار راه اندازی می شود.

EnGenius می گوید که این راه حل ها برای WISP ها و شهرهای هوشمند طراحی شده اند، اما در صنعت، ایمنی عمومی و موارد دیگر نیز کاربرد خواهند داشت. ما بسیاری از فناوری‌های نوآورانه را در این پلتفرم جمع‌آوری کرده‌ایم و در عین حال مطمئن هستیم که استقرار و کارکرد آن آسان است، حتی برای مشتریانی که ممکن است تجربه زیادی در پهنای باند بی‌سیم نداشته باشند. در نتیجه، ما معتقدیم بازار EOC655 بسیار گسترده است.

 

ارسال دیدگاه